EcoDim dimmer Zigbee
Artikelnummer: 235318
Fabrikantnummer: 08-eco-dim.07 zigbee
€ 54,55
Korte specificaties
| Merk | EcoDim |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaaldiepte | 1 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70.9 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 2.79 mm |
| Aderdoorsnede | 3 - 5 mm² |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |