EcoDim socket dimmer Zigbee
Artikelnummer: 235316
Fabrikantnummer: 08-eco-dim.06 zigbee
€ 45,45
Korte specificaties
| Merk | EcoDim |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaaldiepte | 1.57 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 48 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 4.33 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |