Opbouw Wisselschakelaar IP55 Zwart
Artikelnummer: 231769
Fabrikantnummer: 55.200.010
€ 17,36
Korte specificaties
| EAN | 8718836971617 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Schakelmateriaalbreedte | 65 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 75 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 53 mm |