MAGNUM Trace Micro Plug & Go 22 meter - 242 Watt
Artikelnummer: 231110
Fabrikantnummer: 159722
363.85
Korte specificaties
| EAN | 8718531991972 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 22 m |
| Diameter | 9 mm |