MAGNUM Trace Micro Plug & Go 15 meter - 165 Watt
Artikelnummer: 231109
Fabrikantnummer: 159715
270.01
Korte specificaties
| EAN | 8718531991965 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 15 m |
| Diameter | 9 mm |