MAGNUM Trace Micro Plug & Go 9 meter - 99 Watt
Artikelnummer: 231104
Fabrikantnummer: 159709
207.45
Korte specificaties
| EAN | 8718531991590 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 9 m |
| Diameter | 9 mm |