MAGNUM Trace Micro Plug & Go 5 meter - 55 Watt
Artikelnummer: 231103
Fabrikantnummer: 159705
145.08
Korte specificaties
| EAN | 8718531991583 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 5 m |
| Diameter | 9 mm |