MAGNUM Trace Micro Plug & Go 3 meter - 33 Watt
Artikelnummer: 231102
Fabrikantnummer: 159703
113.01
Korte specificaties
| EAN | 8718531991576 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 3 m |
| Diameter | 9 mm |