MAGNUM Trace Gutter Heat Set 25 meter - 500 Watt
Artikelnummer: 231099
Fabrikantnummer: 159625
1,035.76
Korte specificaties
| EAN | 8718531991668 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | CuNi |
| Max. houdtemperatuur | 85 °C |
| Lengte | 25 m |
| Diameter | 10.5 mm |