MAGNUM Trace Gutter Heat Set 15 meter - 300 Watt
Artikelnummer: 231098
Fabrikantnummer: 159615
678.57
Korte specificaties
| EAN | 8718531991651 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | CuNi |
| Max. houdtemperatuur | 85 °C |
| Lengte | 15 m |
| Diameter | 10.5 mm |