MAGNUM Trace Gutter Heat Set 10 meter - 200 Watt
Artikelnummer: 231097
Fabrikantnummer: 159610
535.73
Korte specificaties
| EAN | 8718531991644 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | CuNi |
| Max. houdtemperatuur | 85 °C |
| Lengte | 10 m |
| Diameter | 10.5 mm |