MAGNUM Trace Gutter Heat Set 5 meter - 100 Watt
Artikelnummer: 231096
Fabrikantnummer: 159605
349.93
Korte specificaties
| EAN | 8718531991637 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | CuNi |
| Max. houdtemperatuur | 85 °C |
| Lengte | 5 m |
| Diameter | 10.5 mm |