MAGNUM Trace Hot Water 9 Watt per meter
Artikelnummer: 231094
Fabrikantnummer: 159555
32.13
Korte specificaties
| EAN | 8718531991781 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 85 °C |
| Lengte | 1 m |
| Diameter | 13 mm |