MAGNUM Trace Water Set 25 meter - 250 Watt
Artikelnummer: 231093
Fabrikantnummer: 159025
570.03
Korte specificaties
| EAN | 8718531991774 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 25 m |
| Diameter | 8 mm |