MAGNUM Trace Water Set 20 meter - 200 Watt
Artikelnummer: 231092
Fabrikantnummer: 159020
478.56
Korte specificaties
| EAN | 8718531991767 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 20 m |
| Diameter | 8 mm |