MAGNUM Trace Water Set 13 meter - 130 Watt
Artikelnummer: 231091
Fabrikantnummer: 159013
354.95
Korte specificaties
| EAN | 8718531991750 |
| Zelf begrenzend | Ja |
| Continuvermogen | Ja |
| Oppervlaktebehandeling afscherming | Geen |
| Materiaal afscherming | Koper |
| Max. houdtemperatuur | 65 °C |
| Lengte | 13 m |
| Diameter | 8 mm |