Krimpkous 2:1 38,1>19mm, zwart, 2,5 meter in trekbox
Artikelnummer: 230967
Fabrikantnummer: 946196
28.30
Korte specificaties
| EAN | 8716643018600 |
| UL-toelating | Ja |
| Krimpinterval | 2:1 |
| Nom. diameter in inch | 1 1-2" |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Bedrukbaar | Nee |
| Binnendiameter na inkrimping | 19.1 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 38.1 mm |