Krimpkous 2:1 25,4>12,7mm, bruin, 5 meter in trekbox
Artikelnummer: 230964
Fabrikantnummer: 946191
28.30
Korte specificaties
| EAN | 8716643031661 |
| UL-toelating | Ja |
| Krimpinterval | 2:1 |
| Nom. diameter in inch | 1" |
| Met inwendige kleefstof | Nee |
| Bedrukbaar | Nee |
| Binnendiameter na inkrimping | 12.7 mm |
| Binnendiameter voor inkrimping | 25.4 mm |