Kabelwartel, messing vernikkeld, M20 LowTemp
Artikelnummer: 214250
Fabrikantnummer: 10065802
9.32
Korte specificaties
| EAN | 4007685034067 |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 20 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 6 - 13 mm |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Gebruikstemperatuur | -60 - 100 °C |