Afstandhouder halogeen-inbouwspot 148-00076
Artikelnummer: 206913
Fabrikantnummer: 148-00076
€ 7,27
Korte specificaties
| Merk | HellermannTyton |
| Geschikt voor LED-armaturen | Ja |
| Met ruimte voor regelingen | Nee |
| Min. plafonddikte | 8 mm |
| Max. armatuurdiameter | 90 mm |
| Geschikt voor laagvolt-armaturen | Ja |
| Geschikt voor hoogvolt-armaturen | Ja |
| Inbouwlengte | 82 mm |